Šioje svetainėje yra naudojami slapukai (angl. cookies). Toliau naršydami svetainėje arba paspausdami mygtuką SUTINKU Jūs sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.
SUTINKU

APIE KELTUVĄ

Visus metus veikiantis Lynų kelias Druskininkuose – vienintelis toks Lietuvoje. Tai viena iš ekologinių transporto rūšių, kuri neteršia aplinkos ir yra puiki pramoga tiek vaikams, tiek suaugusiems. Keturi dešimtviečiai keltuvai iš Lynų kelio stotelės prie Druskininkų vandens parko į kitą Nemuno pusę, prie žiemos pramogų rojaus „Snow arena”, 1,16 km atstumą 45 metrų aukštyje Jus „nuskraidins“ per 7,5 minutes. Kelionės metu pro keltuvo langus, tarsi iš apžvalgos rato, išvysite: įspūdingus Druskininkų kurorto miškus, Nemuno upės vingius ir nuostabią miesto panoramą.

Besikeliant matomi objektai

Jūsų šventė ore!

Druskininkų oro linija, jungianti vasarą ir žiemą, kviečia Jus atvykti bei pamatyti Druskininkus paukščių akimis!

Lankymosi pas mus taisyklės esant COVID-19 pandemijai:
-rekomenduojame atsiskaityti ne grynaisiais pinigais, o banko kortele;
-eilėje laukiant kabinų prašome stovėti saugiu ne mažesniu nei 2 metrų atstumu nuo kitų asmenų;
-prašome dezinfekuoti rankas;
-visiems keleiviams, išskyrus vaikus iki 6 metų, kelionės metu privalu dėvėti nosį ir burną dengiančias apsaugos priemones (veido kaukes, respiratorius ar kitas priemones);
-po persikėlimo dezinfekuojame kabiną, todėl nepykite, kad išleidę keleivius keletui minučių sustabdysime įleidimą į kabiną.

 

DARBO LAIKAS

VII – IV 10.00 – 18.45
V – VI 10.00 – 19.45

Mieli keleiviai, mūsų kabinose PRIVALOMA dėvėti veido kaukę.
Šypsokimės akimis ir saugokime vieni kitus!

Nuo lapkričio 3 d. mūsų keleiviai dar saugesni – kabinos papildomai dezinfekuojamos šiuolaikiška rūko sistema, kuri net 1700 kartų efektyvesnė, nei rankiniu būdu purškiamas dezinfekcinis skystis. Pas mus pradėtas naudoti nedidelis, lagaminėlį primenantis automatinis garų generatorius „Urfog“, per mažiau nei pusę minutės paverčiantis rūku LR Sveikatos apsaugos ministerijos licencijuotą dezinfekcinį skystį „Dezifog“. Rūkas patalpą užpildo per labai trumpą laiką ir pasklinda ant visų horizontalių bei vertikalių paviršių, pasiekdamas net ir mažiausius tarpelius. „Dar nuo pavasario viso pasaulio visuomenė labai rūpinasi savo sveikata, aplinka, klientais ir pačiais savimi, ieškodami būtų, kaip apsisaugoti nuo COVID-19 viruso. Daug dėmesio skiriama asmens higienai ir dezinfekcijai, tačiau matome, kad situacija ne tik negerėja, bet ir blogėja, virusas plinta toliau. Todėl ieškome dar efektyvesnių priemonių apsaugoti savo įmonių darbuotojus ir klientus. Nuo pavasario kiekvieną dieną kruopščiai nuvalome ir dezinfekuojame autobusų ir lynų keltuvų paviršius, o nuo šiol papildomai pradedame naudoti ir naujas technologijas – šiuolaikišką rūko sistemą. Kelis kartus per savaitę „Lynų kelio“ keltuvai, operatorių darbo vietos bus dezinfekuojami rūko dezinfekcine sistema, siekiant maksimaliai užtikrinti keleivių bei darbuotojų saugumą. Manome, kad naujos priemonės padės užkirsti kelią viruso plitimui“, – pasakojo UAB „Kautros keltuvai“ direktorius Gintautas Pakusas. Rūko dezinfekcinė sistema – itin efektyvi ne tik paviršių dezinfekcijos, bet ir oro valymo priemonė, labai aktuli šiandien, visam pasauliui kovojant su Covid-19 virusu. Naudojant šią dezinfekcijos sistemą, nuo pavasario visiems įprastas dezinfekcinių skysčių kvapas taip pat neries nosies – rūkas kvepės apelsinais.

 

BILIETŲ KAINOS

Bilietai parduodami keleiviams abiejose keltuvo stotelėse.

 

Kelionei į vieną pusę

Kelionei pirmyn – atgal

person

Suaugę (+18 m.)

3 € 5 €

Moksleiviai (5-17 m.) 10 % nuolaida

2,7 € 4,5 €

Senjorai (65+ m.) 10 % nuolaida*

2,7 € 4,5 €

Neįgalūs keleiviai *

2,0 € 3,5 €

Vaikai (0-4 m.) tik kartu su suaugusiuoju** 

nemokamai nemokamai

 

* Neįgalūs vaikai iki 18 metų amžiaus ir asmenys, pripažinti nedarbingais​ arba kuriems nustatytas didelių specialiųjų poreikių lygis, pateikę neįgaliojo pažymėjimą.

** Vaikai iki 4 metų amžiaus fiksuojami bilietų pardavimo vietoje, operatorius – kasininkas gali paprašyti pateikti vaiko asmens dokumentą. Neturint dokumento parduodamas moksleivio bilietas.

Grupėms 15 bilietų ir daugiau 10 % nuolaida nuo pasirinktos bilieto rūšies.

Grupės gidas keliamas nemokamai.

Bilietai galioja tik jų pirkimo dieną.

Visi keleiviai (įskaitant ir tuos kas turi bilietą pirmyn-atgal) nuvykę į galinę stotelę privalo išlipti iš kabinų ir išeiti iš keltuvo vidinės zonos.

Keltuvas kelia kai yra 4 ir daugiau keleivių, bet ne rečiau kaip kas 15 min.

DOVANŲ KUPONUS GALITE ĮSIGYTI PASPAUDUS ŠIĄ NUORODĄ

INFORMACIJA

1161 m
Lynų kelio ilgis
7.5 min
Važiavimo laikas
3.5 m/s
Kabinų judėjimo greitis
52 m
Atramos aukštis
10 vt.
Vietos kabinoje

KELTUVO GALERIJA

SUSISIEKITE SU MUMIS

Vilniaus al. 13, Druskininkai LT- 66119

 


 

el. paštas: info@lynukelias.lt

telefonas: +370 620 49351

 


 

 

UAB „KAUTROS  KELTUVAI“

A. Juozapavičiaus pr. 84, LT-45501 Kaunas

įmonės kodas 303232487

PVM mokėtojo kodas LT 100008446616

a/s LT 76 7044 0600 0794 3030