Apie Keltuvą

Tai viena iš ekologinių transporto rūšių, kuri neteršia aplinkos ir yra puiki pramoga tiek vaikams, tiek suaugusiems. Dešimtviečiai keltuvai iš Lynų kelio stotelės prie Druskininkų vandens parko į kitą Nemuno pusę, prie žiemos pramogų rojaus Snow arenos, daugiau nei tūkstančio metrų atstumą 45 metrų aukštyje Jus nuskraidins per beveik 8 minutes. Žiemos sezono šventiniu laikotarpiu Jums kompaniją kabinose palaikys keleiviai KIŠKIAI! Nebijokite jų apkabinti ir su jais nusifotografuoti!

Vienintelis toks Lietuvoje

Visus metus veikiantis
Lynų kelias Druskininkuose

Druskininkų oro linija, jungianti vasarą
ir žiemą, kviečia Jus atvykti bei pamatyti
Druskininkus paukščių akimis!

 m

Lynų kelio ilgis

 min

Važiavimo laikas

 m/s

Kabinų judėjimo greitis

 m

Atramos aukštis

 vt

Vietos kabinoje

Besikeliant matomi objektai

Kelionės metu pro keltuvo langus išvysite
Druskininkų miestą, pušynus, Nemuno upės vingius ir Meilės salą.

Besikeliant matomi objektai

Jūsų šventė ore!

KAS? Išskirtinė vieta – kabina 30 minučių sustojusi Lynų kelyje – Jūsų šventei: gimtadieniui, jubiliejui, sužadėtuvėms, mergvakariui, bernvakariui arba tiesiog romantiškam vakarui…
KUR? Kur sustoti – virš Nemuno, virš karūnuotųjų Druskininkų pušynų ar virš miesto – nurodote Jūs!
KADA? Paprastai kylame vakarais, po oficialių darbo valandų, tačiau kadangi dabar temsta vis anksčiau, turime galimybę kilti ir ryte  9.00-9.30 val. Būtina išankstinė rezervacija bent 24 val. prieš norimą datą. Pakilimas, nusileidimas trunka iki 7 minučių, sustojimas 30 minučių.
KIEK? Vienoje kabinoje talpiname iki 6 asm., kaina – 60 eurų/1 kabina, 100 eurų/2 kabinos, 150 eurų 3-4 kabinos.
KAIP? Siūlome užsisakyti desertą ir gaivųjį gėrimą arba salotas ir gaivųjį gėrimą. Kaina 1 asm. 13 eurų, su kiekvienu užsakovu meniu deriname individualiai pagal jo pageidavimus: MENIU
KLAUSIMAI IR REZERVACIJA? Telefonu 8 620 86232 arba el. p. 

 

KIŠKIAI keliauja su mumis kabinose! Pasaka apie pas mus atstriksėjusius kiškius:

Meilės saloje keletą metų strikinėjo įsimylėjusi kiškių porelė – Kiškis ir Kiškė. Sekėsi jiems neblogai, tik ilgainiui nusibodo vien tik kiškiakopūstėliauti. Viena gegutė praskrisdama pasakojo, kad štai anoje Nemuno pusėje teka sūrūs gyvybės šaltiniai ir auga saldžiosios morkos, o kitoje – stūkso sniego cukraus kalnai.

Kiškiai nuolat žiūrėdavo į dangų ir stebėdavosi, kokie gi ten dideli paukščiai skraido jame. Kiškė net pradėjo skaičiuoti, kiek kartų per dieną tie dideli paukščiai praskrenda virš jų namų ir paskaičiavo, kad jie skraido pirmyn ir atgal lygiai kas dešimt minučių. Kartą Kiškė tarė Kiškiui: „Brangusis, kaip norėčiau ir aš paskraidyti ir pamatyti mūsų namus iš viršaus“. Kiškiui mylimosios Kiškės noras tapo įsakymu ir jis pradėjo sukti galvą, kaip jiems pabandyti iš Meilės salos nuplaukti į krantą ir susirasti tų paukščių buveinę. Šios vasaros karščiams nusekinus Nemuną, jie sukaupė visą savo kiškių drąsą ir sumanymas pavyko. Jie abu perplaukė upę ir susirado paukščių namus.

Tiesa, kai kiškiai čia atstriksėjo, paaiškėjo, kad tie paukščiai – tai maži skraidymo aparatai, kasdien skrendantys per Nemuną. Kiškis prisistatė skraidymo aparatų prižiūrėtojams ir susitarė, kad jie leis įgyvendinti Kiškės norą. Dabar Kiškis ir Kiškė, kad augtų didesni ir geriau matytų, kasdien trauškia saldžiąsias morkas ir skraido, grožisi savo namais iš aukštai.

Kiškis nenori gauti „Zuikio bilieto“, todėl kas kartą atsidėkodamas, kažkur paslapčia, jis palieka kiškienės iškeptą kiškio pyragą, kurį tėveliai grįždami iš darbo suranda ir parneša vaikučiams namo. Žinoma, ne visada tai būna saldus morkų pyragas. Kartais tai gali būti riestainis, sausainis ar bandelė, o kartais jis būna labai jau panašus į sumuštinį, kokį tėtis paprastai nešasi į darbą, bet jis vis tiek labai skanus ir kvepia mišku. O štai stebuklingą Šv. Kalėdų naktį, taip, taip, – tik tą vienintelę naktį, kai visi miško žvėreliai gali kalbėti žmonių kalba, Kiškis vieną eglutę pažymės slaptu morkos ženklu ir geriems vaikams po ja paliks po dar vieną papildomą dovanėlę.

 

Pa